ÖDEME BİLGİSİ

Kredi Kartıyla Ödeme

www.kombuco.com.tr’den verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartınızla online olarak yapabilirsiniz. KombuCo tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir ortamda yapmalarını sağlamak için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. KombuCo’ da kredi kartı bilgileriniz kesinlikle site yönetimi tarafından görülemeyeceği gibi, ödemeniz sizinle bankanız arasında kurulan bir iletişim ağı ile alınmakta ve kartınıza ait hiçbir bilgi tarafımızca görüntülenememekte veya veri tabanımızda saklanmamaktadır.

Ayrıca, alışverişiniz esnasında kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerinizde 3D sistemimizi kullanarak alışverişinizi tamamlayabilir, bu sayede kredi kartınızın bağlı olduğu hesabınızdaki cep telefonu numaranıza gelecek SMS şifresi ile siparişinizi tamamlayarak siparişinizi daha güvenli bir halde tamamlayabilirsiniz.

www.kombuco.com.tr size 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanır.

Havale / EFT

Havale / EFT ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

Havale bilgilerimiz aşağıdaki gibidir:

Banka Adı: Enpara-QNB Finansbank
Hesap Adı: Anıl Yılmaz
Iban No: TR72 0011 1000 0000 0097 2270 65

*5 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.         

Kredi Kartı ve Provizyon Aksaklıkları

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir:
Bu nedenler arasında başlıcaları;

1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
2. Kart numarasını hatalı girmeniz,
3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, 
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,
6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

Alışverişle İlgili Genel Konular

1.    Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyat güncellemelerinde oluşabilecek yanlışlıklarda, www.kombuco.com.tr satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar.

2.    www.kombuco.com.tr stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumda, kredi kartı ile ödeme yapılacak ise ödeme provizyon aşamasında iptal edilir, havale gerçekleşti ise müşterinin hesabına 7 iş günü içerisinde iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı www.kombuco.com.tr sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.

Sipariş Sonu
Müşteri ürünü seçer ve sepete atar. Banka provizyonu onayı alındıktan sonra işlem sistemimize sipariş olarak düşer. Sipariş sonrası işlemler aşağıdaki sıraya göre hazırlanır;

1- Ödeme Bekleniyor: Ödeme ve stok onayı verildikten sonra bir sonraki aşamaya gelinir.
2- İşleniyor: Ürünün tedarikiyle ilgilenilir ve ürünle ilgili sipariş verildikten sonra bir sonraki aşamaya geçilir.
3- Kargoya verildi: Ürünün faturası kesilip kargoya verildikten sonra, sipariş, Kargoda durumuna getirilir. Artık, ürününüz, tarafınıza ulaşmak üzere yola çıkmıştır.
4- İptal Edildi: İptal edilen siparişler, “İptal Edildi” konumuna getirilir.
5- Tamamlandı: Teslim edilen siparişler, “Tamamlandı” konumuna getirilir.

Kargo Bedeli

Kargo bedeli, sipariş sırasında müşteriye belirtilmektedir.


Gönderim Alanı

www.kombuco.com.tr tüm Türkiye genelinde Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmaktadır. Yurtdışına gönderim bulunmamaktadır.

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişimin elime ulaşması ne kadar sürer? Stoğumuzda hazır bulunan ürünler, kredi kartı veya havale ödemesi saat 12:00 ye kadar gerçekleşen (provizyon onay saati esas alınır) alımlarda aynı gün kargolanır. Saat 12:00 den sonra provizyon onayı gerçekleşen siparişlerin kargolanması bir sonraki iş günü gerçekleştirilebilir. Stoğumuzda bulunmayan ürünler en geç 72 saat içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.

Siparişileriniz Türkiye ve Kuzey Kıbrıs ta kargo firmalarının ulaşabildiği her adrese gönderilir.
Paketlerinizin belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda [email protected]’ye gönderip bilgi isteyebilirsiniz.

Bir adetten fazla ürün alırsam ayrı ayrı saatlerde mi kargoya verilecek? www.kombuco.com.tr’de hafta içi günleri saat 12:00 ye kadar yaptığınız 1 adetten fazla tüm alımlar tek paket yapılarak aynı gün içinde, hafta sonları ve tatil günleri gün içinde yaptığınız 1 adetten fazla tüm alımlar tek paket yapılarak ilk iş günü sistemdeki adresinize kargolanır.

Aldığım ürünü/ürünleri hangi durumlarda iade edebilirim? www.kombuco.com.tr ekibi olarak tüm ürünlerimizi beğenmediğiniz takdirde geri iade almaya hazırız. Ürünün  ambalajını bozmadan, kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi(7) gün içinde teslim aldığınız şekilde (faturası vb.) iade edebilirsiniz. Lütfen iade etmeden önce www.kombuco.com.tr adresine e-mail yoluyla bilgi veriniz.

Siparişim den vazgeçtim iptal ettirebilir miyim? İptal istekleri aynı iş günü içerisinde saat 15:00’a kadar [email protected] mail adresine veya DESTEK HATTI telefon numaralarına bildirilmelidir.Talepleriniz hemen işleme konur (kredi kartı iade işlemleri aşaması 1-2 gün arası sürebilir.)

Sipariş ettiğim ürün eksik veya arızalı olarak geldi, ne yapmalıyım? Tarafımızdan tüm ürünler korunaklı ambalajında kontrol edilerek satış sayfasındaki özelliklere sahip şekilde sizlere yollanır. Ama yine de tarafımızdan kaynaklanan bir kusur veya eksik varsa koşulsuz geri iade veya yeni ürün temini gerçekleştirilir. Hatalı Kargo taşımasından kaynaklanan kırılma veya hasarlarda kargo yetkilisine tutanak tutturulup siz ve kargo elemanı tarafından imzalanmalıdır.