Sıkça Sorulan Sorular

Kombucha ve KombuCo Hakkında En Çok Merak Edilenler

Kombucha, fermente edilmiş bir çay içeceğidir. Siyah veya yeşil çay, SCOBY (simbiyotik bakteri ve maya kültürü) ve şeker kullanılarak hazırlanır. Fermantasyon işlemi, kombuchaya ekşi, tatlı ve gazlı bir tat verir.

KombuCo, geleneksel yöntemlerle ve yüksek kaliteli malzemelerle kombucha üretmektedir. Kombuchamızda yapay tatlandırıcılar veya koruyucular bulunmaz.

Kombucha’nın probiyotikler, antioksidanlar ve B vitaminleri bakımından zengin olduğu bilinmektedir. Bu besinlerin bağışıklık sistemini güçlendirmeye, sindirimi iyileştirmeye ve enerjiyi artırmaya yardımcı olduğu düşünülmektedir.

Kombucha’nın birçok potansiyel faydası vardır. Bunlardan birkaçı şunlardır:

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • Sindirimi iyileştirir
  • Enerjiyi artırır
  • Detoks yapmaya yardımcı olur
  • Cilt sağlığını iyileştirir
  • Kilo vermeye yardımcı olur

Kombucha’yı soğuk veya oda sıcaklığında tüketebilirsiniz. Sabah kahvaltısında, öğle yemeğinde veya akşam yemeğinde içebilirsiniz. Kombucha’yı smoothie’lere veya kokteyllere de ekleyebilirsiniz.

Hamile veya emziren kadınlar, diyabet hastaları ve bağışıklık sistemi zayıf olan kişiler kombucha tüketmeden önce doktorlarına danışmalıdır.

KombuCo kombuchasını online mağazamızdan veya satış noktalarımızdan satın alabilirsiniz.

Kombucha, buzdolabında 2-3 hafta saklanabilir.

KombuCo olarak, geleneksel yöntemlere bağlılıkla ve doğadan ilham alarak, tamamen doğal ve yüksek kalitedeki içeriklerle ürettiğimiz kombuchalarımızla sağlığınıza ve damak tadınıza dokunuyoruz.

Sepet
Giriş Yap

Henüz Üye Olmadın Mı ?

Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.
Shop
Favoriler
0 items Sepet
Hesabım